ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 29.07


Соцпрацівники отримали засоби захисту

У Полтаві передали засоби індивідуального захисту для соціальних працівників області, у рамках проекту Міністерства соціальної політики, ЮНІСЕФ та "Української мережі за права дитини".

Головне завдання проекту  – посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії.

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час COVID-19 отримають 344 фахівці з соціальної роботи та спеціалісти служб у справах дітей Полтавської області.

 Кожен такий набір розрахований на 2 місяці використання: містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

Проблеми дітей, які повернулись з інтернатних закладів у родини на час пандемії, нікуди не зникли. Головну роль у забезпеченні безпеки перебування дітей у цих сім’ях несе саме соціальний працівник. Вони, перші, реагують на виклики, супроводжують ці родини. Тож вони мають виконувати свою роботу безпечно”, – наголосила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижиченко.

Окрім медичного захисту, проект надаватиме також професійну підтримку для соціальних працівників та гуманітарну допомогу сім’ям, відповідно до індивідуальних потреб.

З початку карантину з інтернатних закладів у родини повернулись 42 тисячі дітей. Основна задача проекту — провести моніторинг та зрозуміти, у яких умовах перебувають діти. У рамках проекту ми проводимо і навчання для соцпрацівників”, – розповіла координатор проекту “Української мережі за права дитини” Ольга Коссе.

Як повідомляє np.pl.ua, окрім Полтавщини, проект діє у Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській та Харківській областях.

 Під час проекту навчальну підтримку отримають понад 600 фахівців, під соціальним супроводом яких перебуватиме 5000 сімей, в які повернулися діти з інтернатів.

коронавірус, захист, соцпрацівники

За темою:

  • На Полтавщині - плюс 536 нових випадків коронавірусу
  • Помер відомий полтавський гінеколог
  • Наслідки коронавірусу після одужання та як їх позбутись, – пояснення лікаря
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.