ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 04.06


Соняшник "Богдан Гаврилишин" з'явився у Полтаві

На території Полтавської державної аграрної академії висадили соняшник нового сорту - імені видатного українця Богдана Гаврилишина.

Про це повідомила радник ректора Аграрної академії з молодіжних питань Тетяна Бардіна на своїй сторінці у Фейсбук. Відповідне повідомлення з’явилось і на сторінках навчального закладу у соцмережах.

Дякуємо випускникам програми «Молодь змінить Україну» різних років, студентам та керівництву аграрної академіі, що підтримали ініціативу.  Давайте думати глобально, а діяти локально, бо Україна починається з кожного з нас!

 

 

 

 — написала Бардіна.

Богдан Гаврилишин – український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, колишній член Римського клубу. Один із найвидатніших українців сучасності. Він вважається засновником міжнародного економічного форуму в швейцарсьому Давосі, засновником благодійного фонду його імені, місією якого є підготовка нової генерації молодих українців, здатних на власному досвіді осягнути особливості функціонування найкращих країн Європи та сформувати критичну масу людей, яка трансформує Україну. 

Символізм Марафону відповідальності полягає у невеликому завданні: висадити і зростити соняшник вищевказаного сорту. Причому учаснику акції варто не просто посадити насіння, а й розповісти у соціальних мережах про власний внесок у позитивні зміни, про ініціативи, у яких він бере участь. А за 100 днів — це приблизний час дозрівання соняшника — можна зробити чимало корисних справ.

акція, соняшник, Богдан Гаврилишин, ПДАА

За темою:

  • У Полтаві створять Центр колективного користування науковим обладнанням
  • У Полтаві завершила роботу "Школа майбутнього підприємця"
  • Команда ПДАА виборола звання найерудованішіх студентів міста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.