ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 05.06


Сорочинський ярмарок цьогоріч відбудеться ще й в Одесі

Найбільше торжище країни - Національний Сорочинський ярмарок - цьогоріч проведуть у двох регіонах країни – на Полтавщині, та вперше - в Одесі.

 

Про це повідомили організатори ярмарку на його офіційному сайті.

Місцем проведенням "другого майданчика" ярмарку вперше організатори обрали Одесу. Відбудеться він уже скоро —  з 26 по 30 червня на території від Приморського бульвару (пам’ятник Дюку де Рішельє) до Літнього театру "Морвокзал".

"Сто сімдесят років тому назад Одесу відвідував Микола Гоголь, який закохався у це неповторне і чарівне місто на морі. А сьогодні ми веземо до Одеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними та танцювальними колективами, з гоголівськими героями і самими Гоголем, із автентичними народними розвагами", – йдеться у повідомленні організаторів.

Олександр Князь, постановник режисерської групи ярмарку, повідомив "Новинам Полтавщини", що офіційний Національний Сорочинський ярмарок у серпні на Полтавщині відбудеться. Сорочинський ярмарок в Одесі є додатковим проектом.

Національний Сорочинський ярмарок є одним із найвідоміших та наймасштабніших ярмарків в Україні. З 1966 року у Великих Сорочинцях Миргородського району почали відроджувати давню традицію ярмаркування. Село прославив великий Гоголь. У повісті "Сорочинський ярмарок", яка є складовою частиною "Вечорів на хуторі біля Диканьки", письменник описав, як як люди з усіх усюд їдуть на ярмарок десь на початку XIX століття.

З серпня 1999 року, згідно з указом Президента України, Сорочинський ярмарок має статус Національного.

свято, традиція, Сорочинський ярмарок, Одеса, Гоголь

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.