ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 13.07


Сорочинский ярмарок на Полтавщині не відбудеться

Організатори ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" - повідомили нас, а також потенційних учасників та гостей форуму про те, що прийнято рішення не проводити торжище саме у Великих Сорочинцях.

 

Організатори Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" - повідомили нам про те, що цьогоріч офіційно прийнято рішення не проводити торжище саме в селі Великі Сорочинці Миргородського району. І причина тому — не у коронавірусній інфекції.

"Не зважаючи на те, що епідемічна ситуація  в Україні  із захворюваністю на covid-19 стабілізована, карантинні обмеження знімаються, працюють найбільші оптові ринки, а на серпень дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині, політика подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку продовжується і тому ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього, людей, яких ми також любимо та поважаємо", - йдеться у зверненні організаторів ярмарку.

Крім того, на думку організаторів, на Полтавщині є люди, яким традиційний ярмарок не до вподоби. І організатори не можуть гарантувати безпеку під час можливих провокацій: "Ми не дозволимо окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій "новосанжарського синдрому" в селі Великі Сорочинці, зашкодити іміджу заходу, який має багатовікову історію і який наше товариство готує і проводить з 1999 року. Ми не можемо допустити будь-яких проявів зневаги до наших учасників і гостей, які два десятки років підтримували нас, відвідували ярмарок, брали у ньому участь - тим самим згуртовували Україну навколо її історії, культури і традицій, а багатьом із них саме ярмарок давав можливість годувати свої родини".

ярмарок, Великі Сорочинці, традиція, культура, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.