ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 15.07


Сорочинський ярмарок планують повернути у державну власність

Міністр культури Євген Нищук вважає, що Сорочинський ярмарок є культурною спадщиною українського народу, тому має належати державі, а не використовуватися приватними структурами.

У Кабміні ініціюватимуть повернення Національного Сорочинського ярмарку у державну власність, повідомляє видання Кременчуцька Газета.
 

Вже кілька років поспіль організатором Сорочинського ярмарку є ТОВ "Сорочинський ярмарок" на чолі зі Світланою Свищевою.

Наше принципове бачення – щоб "Сорочинський ярмарок" як нематеріальна культурна спадщина належав українському народу, українській державі 

 

 

- говорить Євген Нищук

Крім того у Кабміні заявили про те, що добиватимуться надання статусу світової культурної спадщини ЮНЕСКО для решетилівської вишивки "білим по білому", рослинного килимарства та інших автентичних пам’яток культури Полтавщини.

На сьогодні, Національний Сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково – виставковий захід. Унікальність якого полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів.

Проходить він традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі просто неба в центрі села Великі Сорочинці, на Полтавщині. 

ярмарок, Сорочинці, мінкульт, Кабмін

За темою:

  • Сорочинский ярмарок на Полтавщині не відбудеться
  • Сорочинський ярмарок - під загрозою зриву
  • Цьогоріч на Полтавщині пройде Сорочинський ярмарок
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.