ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 14.08


Сорок дев'ять дітей-сиріт отримають субвенції на житло

Майже 25 мільйонів гривень державних субвенцій спрямують на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Учора, 13 серпня, відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету, у Полтавській міській раді. 


Директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова доповіла, що на сьогодні потребують поліпшення житлових умов 49 дітей-сиріт, зокрема:

  • у Шевченківському районі Полтави – 19 осіб; 
  • у Подільському районі міста      – 11 осіб; 
  • у Київському районі Полтави      – 19 осіб.

Тож, потреба в державній субвенції на виплату грошової компенсації для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (у віці від 16 до 23 років), за списками, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Полтавської міської ради станом на 1 серпня 2019 року, та які мають відповідний статус і потребують поліпшення житлових умов у Полтаві складає: 49 осіб на суму 24 480 396 гривень.

Відповідне рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради було ухвалено одноголосно. Протоколи будуть направлені до Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

субвенції, гроші, виконком, діти-сироти

За темою:

  • Двоє кременчуцьких дітей-сиріт отримають субвенції на житло
  • У Полтаві цьогоріч троє дітей-сиріт отримають квартири
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.