ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 21.05


Сорок відсотків дитячих майданчиків Полтави знаходяться у занедбаному стані

Питання готовності стаціонарної та тимчасової атракціонної техніки, спортивних і дворових майданчиків обговорили на черговому засіданні ради з питань безпеки життєдіяльності населення Полтавської міськради.

 

Засідання відбулося в понеділок, 20 травня, повідомляють на сайті міськради. 

Так, про готовність до нового сезону парку "Перемога" повідомила інженерка Марина Косарич, запевнивши, що планову підготовку тут провели наприкінці квітня. Зокрема, була проведена певна робота щодо підготовки атракціонів до експлуатації та забезпечення їх належного стану і підготовки обслуговуючого персоналу.

Проведено технічний огляд атракціонів "Круговий огляд–М", "Сюрприз", "Веселі гірки" - за висновком експертів, ці атракціони парку допущені до експлуатації. Але "Веселі гірки" потребують часткового ремонту, а саме -  фарбування посадочних кабінок і заміни подіуму атракціонів.

Ще одне питання – стан готовності спортивних та дитячих дворових майданчиків. Заступник начальника комунального підприємства "ЖЕО №2" Михайло Лукін повідомив, що є велика кількість майданчиків, які потребують ремонту.

Про майданчики, що знаходяться на балансі управління освіти, доповіла методист міського методичного кабінету управління освіти Юлія Третинник. За її інформацією, на території закладів освіти у Полтаві знаходяться 157 майданчиків, серед яких 47 волейбольних та баскетбольних, 17 – для учнів молодших класів, 30 футбольних полів, 29 майданчиків із нестандартним обладнанням, 20 звичайних, 10 відкритих зі штучним покриттям, 9 антивандальних майданчиків, які експлуатуються протягом навчального року. За її словами, нині всі вони знаходяться в належному стані. 

Усього в Полтаві з 505 дитячих майданчиків понад 200 не перебувають на балансі жодних управлінь та підприємств міста. Вони знаходяться у занедбаному стані, але за відсутності відповідальних осіб їх не можна навіть привести до ладу, повідомляє Зміст.

парк, атракціони, майданчики, дозвілля, влада, діти

За темою:

  • На Полтавщині відбудеться фестиваль "Студреспубліка"
  • У Полтаві відбувся турнір із пляжного тенісу для людей із інвалідністю
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.