ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 21.06


На ремонт "Червоних казарм" планують витратити майже п'ятдесят мільйонів

На порталі "Prozorro" у вівторок, 18 червня, з'явилось оголошення про тендер на капітальний ремонт ряду будівель "Червоні казарми", де розміщена військова частина №3052 Нацгвардії України.

Загальна вартість робіт та матеріалів складає 48 млн 163 тисяч гривень. Слід зазначити, цей об'єкт культурної спадщини вже вдруге намагаються реставрувати.  Цьогоріч, у квітні-травні, торги не відбулися через те, що під час моніторингу наданої замовником тендерної документації виявили порушення.

Зокрема, замовник передбачив недостатню суму коштів, виділених на 2019 рік. Тож, якби уклали договір, то виплатити кошти за виконання всіх робіт підряднику на цей рік не було би можливості, інформує видання ЗМІСТ

Відповідно до документації, в будівлях "Червоних казарм" потрібно зробити наступне: демонтаж дверних коробок у кам'яних стінах, вікон, перекриттів стін, покрівлі; сантехніки, системи освітлення та електромережі (ламп, світильників, розеток, тощо). Також планують провести внутрішнє оздоблення стін будівлі (ремонт штукатурки, шпаклювання, викладення декоративною плиткою тощо). Крім того, ще монтаж металопластикових вікон і дверей.

До 4 липня учасники можуть подавати свої пропозиції. Переможець, із яким буде укладено договір, має виконати всі роботи до 15 грудня 2021 року.

влада, гроші, Червоні казарми, капітальний ремонт, тендер, бюджет

За темою:

  • Конкурс "Молодь року": організатори заявили про скандальне голосування
  • На Полтавщині поліціянти знайшли та повернули викрадені у пенсіонерки гроші
  • У полтавській школі № 34 встановили нові вікна
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.