ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 27.10

P


Спирт пшеничний: як створюють алкоголь із преміального сегмента

 

Придбати високоякісний сертифікований етанол – завдання не просте. Для цього знадобиться знайти надійного постачальника, який відповідально ставиться до своєї роботи. Зазвичай кожна добросовісна компанія працює офіційно та в будь-який момент може підтвердити якість пропонованої продукції відповідними сертифікатами. Ще один показник оригінального продукту – наявність обов’язкових етикеток на його упаковці.

Пшеничний етанол та його особливості

Спирт Пшеничний – це один із різновидів харчового етанолу з характерними смаковими та ароматними властивостями. Він виготовляється за технологією природного бродіння. На початковому етапі виробництва готується сусло. До його складу може входити пшениця та зернові культури. В одержану суміш додаються спеціальні дріжджі, які дозволяють отримати в результаті продукт без різкого спиртового запаху.

Після завершення бродіння слідує стадія перегонки. Вона відбувається за участю ректифікаційних колон. Після перегонки одержується етиловий спирт із незначним вмістом небажаних речовин. Щоби позбавитися від цих компонентів, напій пропускають крізь механічну систему фільтрації. Вугільні фільтри можуть доповнюватися спеціальними срібними пластинами, які зменшують відсоток шкідливих речовин у складі готового продукту.

Перед надходженням до реалізації Пшеничний етанол підлягає ретельній перевірці. У лабораторних умовах проводиться обов’язкове тестування, яке дозволяє підтвердити високу якість товару. Запропонована продукція відповідає нормам державних стандартів.

Де використовується Пшеничний спирт?

Спирт Пшеничний визнаний безпечним для оточуючого середовища, тому активно застосовується в різноманітних галузях народного господарства, а саме:

 • випуск алкогольних напоїв;
 • виготовлення кондитерських виробів;
 • виробництво лікарських засобів;
 • знезаражування ран у медицині;
 • закріплення вина;
 • приготування лікерів та гірких настоянок.

Із пропонованого етанолу виробляється алкоголь із преміального сегмента. Він наділений м’яким смаком та ледве помітним спиртовим ароматом. Після споживання таких напоїв похмілля та інтоксикації організму не виникає.

У кулінарії Пшеничний етанол застосовується для покращення споживчих властивостей страв. Продукт не потребує попередньої підготовки. Його можна додавати при приготуванні кондитерських виробів у чистому або розбавленому вигляді.

При використанні спирту у медицині слід дотримуватися підвищеної обережності. Через високу концентрацію етанолу на шкірі може виникнути подразнення та сухість. У медичних цілях етанол також може застосуватися в якості антисептика. За допомогою нього проводять стерилізацію хірургічних інструментів та виконують інші санітарні заходи.

Купити спирт Пшеничний оптом та вроздріб

На сьогодні замовляти етанол можна у будь-яких необхідних кількостях. На складі постачальника є потрібний товарний запас, що дозволяє швидко та якісно виконувати замовлення будь-якої складності. Оптовим покупцям компанія надає ряд привілеїв:

 • додаткові знижки в ціні;
 • своєчасна доставка;
 • зручний метод оплати;
 • сертифікована якість;
 • індивідуальний підхід до клієнтів;
 • безкоштовні консультації.

Придбати спирт Пшеничний можна в особистих або комерційних цілях. Вся продукція при поставці кінцевому споживачеві супроводжується сертифікатами якості.

Доставка товару здійснюється по всій території України ведучими логістичними компаніями. Для оплати можна використати готівку (при отриманні товару у відділенні компанії-перевізника) або шляхом передплати за вказаними реквізитами.

Якщо виникнуть питання, можна звернутися до менеджера у телефонному режимі. Компетентний спеціаліст із задоволенням відповість на поставлені питання, зорієнтує в наявному асортименті продукції та допоможе з оформленням заявки.

алкоголь, спирт, етанол

За темою:

 • Минулого року в області до місцевих бюджетів сплатили понад 30 мільйонів "алкогольно-тютюнових" гривень
 • Встановлюють особу полтавки, яка померла через алкогольне отруєння
 • У новорічну ніч у Полтаві діятимуть обмеження
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.