ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:52 03.03


Списки неплатників аліментів з'явилися на Полтавщині

Списки злісних неплатників аліментів або так звані "Дошки Ганьби" віднині з'явилися в сільських, селищних, міських радах Полтавської області. Про це повідомляє обласне Управління юстиції.

Начальниками Котелевського, Козельщинського та Гребінківського районного відділу ДВС ГТУЮ у Полтавській області цього тижня проведено спільні наради з головами сільських та селищних рад району з ліквідації заборгованості по аліментах.

Під час заходів присутнім повідомили про особливості впровадження норм чинного законодавства щодо посилення відповідальності за несплату аліментів та застосування нових заходів примусу до неплатників аліментів.

Головам сільських та селищних рад надані списки злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями понад три та шість місяці.

Як повідомили в Управління юстиції, завдяки співпраці з сільськими радами боржники по виконавчих провадженнях вищевказаних відділів юстиції у Полтавській області погасили заборгованість зі сплати аліментів на загальну суму 78 878 грн.

злісні неплатники аліментів, дошка ганьби

За темою:

  • На Полтавщині чоловік, який не сплачував аліменти, залишився без житла
  • Житель Чутівського району заплатив 74000 гривень аліментів і штрафів
  • Аліментів на понад 37 мільйонів стягнули з боржників Полтавщини з початку року
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.