13:15 28.06

Спортивні журналісти зіграли черговий благодійний матч

Свій четвертий матч сезону-2023 у рамках благодійного туру на підтримку ЗСУ футболісти ПСЖ (полтавські спортивні журналісти) провели на Климівці проти збірної мультимаркету "Аврора".

Перед початком гри футболістів і глядачів привітав капітан ПСЖ Дмитро Мілько. Прозвучав Гімн України, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українських воїнів.

Обидві команди грали на зустрічних курсах, багато атакували й мали чимало нагод відзначитися. І все-таки краще їх використали "аврорівці", які уже в першому таймі повели з рахунком 2:0. На початку другого тайму футболісти ПСЖ всі сили кинули на відновлення рівноваги. І це їм вдалося: в обох випадках на вістрі атаки виявився капітан Дмитро Мілько – 2:2! Однак варто було його команді заспокоїтися, як "Аврора" знову вийшла вперед – 3:2. Та невдовзі в штрафному майданчику збивають того ж Дмитра Мілька. Прекрасний шанс зрівняти рахунок - однак цього разу Владиславу Шматку перехитрити воротаря суперників не вдалося…

Ну, а надалі, здається, саме бажання будь-що відігратися й підвело журналістів. Все частіше вони почали забувати про захист і неабияк за це поплатилися, пропустивши на фініші гри ще три голи у свої ворота після швидких контратак. 6:2 на користь "Аврори" – такий кінцевий результат цього драматичного матчу.

Та головною перемогою, як завжди, стали кошти, зібрані на підтримку ЗСУ. На жаль, через погодні умови глядачів зібралося не так багато, але й чергові майже 6000 гривень стануть в нагоді хлопцям із ЗСУ.