ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 24.02


Справу щодо невиконаного ремонту аеропорту “Полтава” передали до cуду

Невиконані ремонтні роботи в приміщенні аеропорту, несплата понад 7 млн грн податків – на Полтавщині судитимуть двох осіб.

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно екс-директора товариства та головного спеціаліста одного з департаментів Полтавської ОДА, які замішані у розкраданні коштів з ремонту терміналу аеропорту «Полтава». Про це повідомила прес-служба Полтавської обласної прокуратури.

«Полтавською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора товариства та головного спеціаліста одного з департаментів Полтавської обласної державної адміністрації. Колишньому директору інкримінують зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права та службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки, ухилення від сплати податку на додану вартість, що призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах, легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом у великому розмірі (ч. 2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 209 КК України). Працівник департаменту обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України)». — сказано у повідомленні.

За даними слідства, підрядник не виконав у повному обсязі ремонт приміщень аеропорту. Директор «Центр-Буду» вніс до акта приймання виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості. У свою чергу, працівник департаменту не перевірив обсягу проведеного ремонту та прийняв роботи. Через це товариство нібито незаконно отримало з державного бюджету майже 340 тис. грн.

Щоби ухилитися від сплати податків, директор у відповідних документах не відобразив результатів господарської діяльності товариства. Це призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету понад 7 млн грн.

Прокуратура вказує, що далі керівник компанії придбав для товариства автомобіль Porsche Cayenne Turbo — за кошти, отримані через несплату податків. Машину він подарував своїй матері і таким чином здійснив фінансові операції та правочини з грошовими коштами, одержаними злочинним шляхом, на суму майже 5,5 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснював слідчий відділ Управління СБУ в Полтавській області.

Нагадаємо, у 2018 році ТОВ «БК «Центр-Буд» за ремонт терміналу аеропорту «Полтава» загалом отримало близько 36 млн грн, – повідомляє видання “Полтавщина”.

аеропорт, справа

За темою:

  • СБУ передала до суду справу махінацій з ремонтом аеропорту “Полтава”
  • Обласна влада замовила проєкт реконструкції полтавського аеропорту
  • З аеропорту Полтави зробили понад чотири тисячі не пасажирських польотів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.