ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 05.10


Справу щодо поновлення секретаря Полтавської міськради знову відклали

Справа поновлення на посаді секретаря Полтавської міськради Андрія Карпова: судовий розгляд знову відклали. Засідання мало відбутися 4 жовтня у Полтавському окружному райсуді.

Вже вдруге відклали розгляд справи про поновлення Андрія Карпова на посаді секретаря Полтавської міської ради. повідомляє Суспільне.

Справу за позовом колишнього секретаря міської ради Андрія Карпова розглядають у Полтавському окружному адміністративному суді.

Карпов просить визнати протиправним і скасувати рішення міської ради про позбавлення його повноважень секретаря.

А також він хоче, щоб його поновили на посаді та стягнути заробітну плату за час вимушеного прогулу.

На засідання, яке призначили на 4 жовтня, прийшов представник Полтавської міської ради Олександр Дзюбло. Він просив про відвід одного із колегії суддів ― Сергія Удовіченка. 

Розгляд справи поновлення на посаді секретаря Полтавської міськради Андрія Карпова відклали: яка причина

Представник Полтавської міської ради Олександр Дзюбло на засіданні 4 жовтня 2023-го року. 

"З огляду на ті обставини, що оспорювані рішення і дії, які оскаржуються Карповим Андрієм Анатолійовичем, приймалися депутатами Полтавської міської ради, одним з яких є безпосередньо батько цього судді ― Удовіченко Олександр Васильович, ми вважаємо, що з огляду на приписи статті 36 КАС України (Кодексу адміністративного судочинства України – ред.), з огляду на Бангалорські принципи, які були затверджені відповідною резолюцією ООН, у сторонніх спостерігачів і учасників справи може виникнути сумнів в законності ухваленого рішення у справі за такого складу суду", ― сказав на засіданні Олександр Дзюбло.

Думку Андрія Карпова або його адвоката щодо цього не мали змоги дізнатися, оскільки вони не прийшли до суду.

Тому підготовче засідання та розгляд заяви представника міськради відклали на 12 жовтня.

Андрій Карпов Суспільному повідомив, що вони не прийшли на засідання, оскільки його адвокат мав подати попередження до суду про те, що їм потрібно більше часу на ознайомлення з відгуком на позовну заяву, який подала міськрада.

Вперше на підготовче засідання збиралися 19 вересня 2023-го року.

Тоді суддя Наталя Слободянюк ініціювала колегіальний розгляд. Адвокат Карпова та представниця міськради це питання віддали на розсуд суду. Суддя Слободянюк ухвалила рішення про колегіальний розгляд у складі трьох суддів.

Нагадаємо, з посади секретаря Полтавської міської ради Андрія Карпова усунули 28 липня 2023-го року. Під час таємного голосування рішення підтримав 31 депутат, ще один бюлетень був зіпсований.

На засіданні депутат міської ради від "Рідного міста" Едуард Волков оголосив, що Карпов, зокрема, не скликав сесії на вимогу депутатів та не виконував свої повноваження, за час його роботи невчасно розпочали покіс трави, є незадовільний стан каналізації та доріг у громаді. Це й стало причиною для звільнення.

Андрій Карпов ці звинувачення відкинув, з рішенням та проведенням сесії загалом не погодився. Назвав це "захопленням влади" і наклав «вето» на рішення.

Проте пізніше він передав офіційні печатки Катерині Ямщиковій, яку призначили на посаду секретаря.

суд, Андрій Карпов, секретар міськради, поновлення

За темою:

  • Вища рада правосуддя звільнила суддю Київського райсуду Полтави
  • Збір допомоги військовим рф: оголосили підозру "благодійниці" з Полтавщини
  • У Полтаві засудили двох чоловіків, які воювали на боці рф
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.