ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:46 06.06


Студреспубліка запросила всіх охочих долучитися до свого 20-річного ювілею

В останні вихідні червня під Полтавою відбудеться масштабний проект, присвячений ХХ ювілейному Полтавському регіональному етапу міжнародної програми "Студентська республіка", на який запрошують усіх охочих.

Про подробиці майбутнього проекту під час прес-конференції розповіли його співорганізатори: лідер студреспубліканців Полтавщини, голова оргкомітету полтавського обласного осередку ВМГО "Студентська республіка" Олег Слизько, депутатка Студентського парламенту України Анастасія Бредихина, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Олександр Лелюк та начальник відділу у справах сім'ї та реалізації молодіжної політики Виконавчого комітету Полтавської міської ради Анатолій Павленко.

З 28 червня по 1 липня 2018 року в селі Сем'янівка, на березі Ворскли, пройде мульти-фестиваль, який об'єднає молодих лідерів Полтавщини.  Протягом трьох діб учасники зможуть змоделювати ситуацію, що відбувається в Україні, обрати власного мера та депутатів магістрату, розпочати власний бізнес та згуртуватись навколо стратегічного планування майбутнього регіону.

Участь у проекті візьмуть кількасот молодих лідерів, жителів нашого регіону. Ключовою точкою будуть вибори, що базуватимуться на реальних програмах розвитку, а переможці пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування. Загальне гасло заходу "20 років для Полтавщини – Покоління Республіки"

 

Найголовнішою особливістю студреспубліки є те, що тут можна помилятися й можна виправляти помилки. І навчитися, протягом цих трьох днів, працювати над цим, рефлексувати і ставати кращими. Тому що реальне життя нас не прощає, коли ми допускаємо помилки

– сказав Олег Слизько, голова оргкомітету полтавського обласного осередку ВМГО "Студентська республіка".

Амбітна мета проекту – пошук шляхів виходу з кризи через розвиток освіти, громадянського просвітництва, виховання свідомих мислячих лідерів, а стратегічна – входження України до ТОП-20 розвинених країн світу.

XX ювілейний  Полтавський регіональний  етап міжнародної програми  "Студентська республіка" відбудеться за підтримки Полтавської облдержадміністрації та виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Окрім факультативів та лекцій, публічних дискусій та дебатів, відбудеться ряд суб-фестивалів: конкурс краси та особистості "Перша леді", інтелектуальні ігри, "Квест-фест", інтелектуально-психологічна гра "Мафія", фестиваль аматорського відео, фотоконкурс "Спалах емоцій", виставки майстрів живопису, декламування віршів, спортивні змагання, флеш-моби та багато іншого.

Щоб взяти участь у заході, потрібно заповнити аплікаційну форму на сайті Студреспубліки, зареєструватися та виконати ряд бонусних завдань.

"Студентська республіка" — всеукраїнська молодіжна громадська організація, зареєстрована Міністерством юстиції України 22 травня 2006 року. Місією організації є виховання поколінь свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави. Мета діяльності організації також полягає в поліпшенні життя українського студентства, розвитку молодого покоління й захисті прав та інтересів молоді України. Студреспубліка активно співпрацює з Українським молодіжним форумом, іншими громадськими мережами та організаціями, зокрема міжнародними.

самоврядування, студреспубліка, молодь, проект, свято

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.