20:00 26.08

Стаєри Полтавщини завоювали сім нагород Харківського марафону

У Харкові відбувся традиційний, 32-й міжнародний марафон "Визволення", присвячений Дню міста і Дню визволення Харкова (23 серпня) від фашистських загарбників.

Цього разу представники Полтавщини виступили чи не найкраще в історії на змаганнях у Харкові. Наші земляки були серед призерів в усіх номінаціях. На марафонській дистанції 42 км 195 м в абсолютній першості серед чоловіків призерами стали марафонці з Кременчука: срібним - Ігор Слюсаренко (2 години 52 хвилини 38 секунд), бронзовим — Сергій Година (2:56:37). В абсолютній першості серед жінок бронзову медаль виборола Ірина Середницька з Горішніх Плавнів, яка здолала марафонську дистанцію за 3 години 40 хвилин 59 секунд. Кременчужанин Олег Крівченко став срібним призером серед ветеранів (50-59 років) на класичній марафонській дистанції.

На дистанції напівмарафону (21 км 97,5 метри) полтавець Яків Савченко став срібним призером чоловічої першості з результатом - 1 година 13 хвилин 34 секунди, а кременчужанин Валерій Гура став срібним призером серед ветеранів у віковій номінації понад 60 років.

А ось представник кременчуцького клубу "Зелене слоненятко" Дмитро Мусіятченко став переможцем в абсолютній першості з бігу на 10 км, він фінішував із результатом - 30 хвилин 27 секунд.