ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 11.10


Міська влада вже не називає дату відкриття проїзду вулицею Петлюри

З 1 липня вулиця Симона Петлюри залишається перекритою для проїзду. Її планували відкрити 11 жовтня, але досі не доробили. Тому цю дорогу водії вимушені об’їжджати і скаржаться на затори на інших дорогах.

В управлінні ЖКГ вже не називають нову дату відкриття проїзду вулицею Петлюри, адже усі попередні терміни були зірвані підрядником.

11 жовтня мали б офіційно відкрити проїзд для автотранспорту по вулиці Симона Петлюри. Однак черговий дедлайн пройдено, а верхній шар асфальту на ремонтованій ділянці вулиці так і не з’явився. 

Підрядники вже завершили облаштування кругового руху на перетині вулиць Огнівської та Петлюри круговий рух для транспорту, встановили відповідні знаки та нанесли розмітку, в т.ч. для велодоріжок. Однак досі не облаштований з’їзд для кільцевого перехрестя у бік 1-ї міськлікарні.

Загалом по усій довжині реконструйованої ділянки вул. Петлюри ще немає другого шару асфальту — водії мають об'їжджати каналізаційні люки та решітки зливової каналізації, які підняті на рівень майбутнього фінального покриття.

Дорожники ще мають покласти 1,5 км фінального шару асфальту. Наразі дорога на Огнівкюу є частково вільною для проїзду через невеликий технічний з’їзд

Також дорожники лише розпочинають ремонт вулиць Огнівської-Колективної від перехрестя з Петлюри у напрямку вулиці Станіславського. Тож, коли проїзд відкриють — він буде повноцінним лише у напрямку бульвару Щепотьєва.

В управлінні ЖКГ вже, напевно, бояться називати новий дедлайн, адже усі попередні були зірвані. Наприклад, журналістам «Полтавщини» повідомили, що про новий термін проінформують пізніше.

Вулицю Симона Петлюри почали реконструювати восени 2020 року. Замовник робіт планував до кінця 2021 року розширити дорогу в рамках договору вартістю 78 млн грн. Продовження ремонту вулиць Огнівської-Колективної від бульвару Щепотьєва до вул. Станіславського оцінили у 24 млн грн.

Вже у липні 2021 року виконком дозволив тимчасово, до 16 серпня, перекрити рух автотранспорту на визначених ділянках вулиць Петлюри та Огнівської. Проект рішення дозволяв підряднику тимчасово і повністю перекрити рух транспортних засобів на ділянці від перехрестя вулиць Огнівської та Симона Петлюри до перехрестя вулиць Огнівської та Щепотьєва відповідно до проектної документації.

ремонт доріг, Огнівка

За темою:

  • Полтавці заготовили суміш для посипання доріг
  • Відстежити прибирання полтавських доріг можна буде онлайн
  • На дорогах Полтавщини встановлюють демпферні системи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.