ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 29.12


Управління ЖКГ відповіло, хто має доглядати за розбитою плиткою в центрі Полтави

Плитка зі сторони зупинки громадського транспорту, біля колишнього кінотеатру Котляревського, наразі перебуває у незадовільному стані.

 Цю частину пішохідної зони в центрі Полтави має утримувати комунальне підприємство, яке було ліквідоване в січні 2017 року . Подекуди плитка потріскалася, а місцями її взагалі немає, тому полтавцям доводиться топтатися по "голому" бетону.

Пішохідна зона в центрі Полтави в такому стані – це мінімум не естетично, а максимум загрожує травмою. Та якщо людина без фізичних травм може переступити пошкоджену плитку, то для людини з інвалідністю на колясці такий стан плитки може виявитися серйозною перешкодою. 

Нам стало цікаво, яке комунальне підприємство в Полтаві має доглядати за цією плиткою. Направили запит в Управління з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міської ради. Вони, у свою чергу, направило запит в Управління житлово-комунального господарства. 

В Управлінні ЖКГ нам відповіли, що за станом покриття тротуару біля будівлі по вулиці Соборності, 31, має доглядати комунальне підприємство "Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" Полтавської міської ради.

З метою охорони, нагляду, утримання та ремонту міських шляхів, вулиць, проїздів, площ, підземних переходів, відкритих та закритих ливньостоків і дренажів, забезпечення санітарно-гігієнічного стану цих об’єктів, а також забезпечення задовільного руху по вулицях міста автотранспорту і пішоходів, створено комунальне підприємство «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради

- йдеться у відповіді на запит.

Зауважимо, що 31 січня 2017 року депутати Полтавської міської ради проголосували за проект рішення "Про припинення юридичної особи - комунального підприємства "Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" Полтавської міської ради шляхом його ліквідації".

Тому виникає запитання: "Хто має перейняти функції ПМШЕДу та, зокрема, довести до ладу плитку?"

Відповідне запитання ми поставили Управлінню ЖКГ виконкому Полтавської міської ради через запит до публічної інформації. 

 

благоустрій, плитка, Полтавське управління ЖКГ, кінотеатр Котляревського

За темою:

  • На вирубку дерев у Полтаві цьогоріч планують витратити сім мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.