ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 16.08


Стало відомо, хто очолить міське управління освіти

Сьогодні, 16 серпня, у Полтавській міськраді відбувся заключний етап конкурсного відбору на посади начальника управління освіти.

Новим очільником управління освіти став Юрій Матвієнко, повідомляє видання ЗМІСТ.

Конкурсний відбір відбувався у три етапи:письмовий екзамен, професійний письмовий екзамен і співбесіда.

За результатами співбесід із кандидатами конкурсна комісія рекомендувала на посаду начальника управління освіти Юрія Матвієнко.

Людмила Бойченко, яка також брала участь у конкурсі, після висновків комісії зауважила, що конкурс пройшов з порушеннями, і окремі кандидати мали змогу ознайомитися із питаннями ще до початку конкурсу.

"Я чітко можу сказати, що під час другого етапу відбору я відчула процесуальні порушення. Завдання, які занесли до аудиторії, не були запечатані в конверт – їх несла по коридору виконуюча обов’язки начальника управління у відкритому вигляді. До того ж було порушено моє право вибору – мені не запропонували вибрати білет, завдання роздали. Тобто вважати, що ці питання не знав хтось із кандидатів, на якого робили ставку, а ви самі можете робити висновки про кого я, то я можу стверджувати, що кандидат, який отримав більшу кількість балів, мав доступ до цієї інформації. Є всі підстави вважати недійсними результати цього конкурсу",

- сказала пані Людмила.

Юрій Матвієнко, у свою чергу, запевнив, що питання конкурсу не були йому відомі до професійного екзамену. Також, він заперечив своє відношення до команди "Рідного міста":

"Я не маю відношення до жодної політичної сили. Я прийшов працювати начальником управління освіти. І маю відношення до єдиної команди освітян міста. Це єдина команда, яку я очолив".
 

освіта, конкурс, міськрада

За темою:

  • У полтавських школах скасували карантин
  • Стали відомими імена кращих полтавських вчителів
  • Щербанівська ОТГ потрапила на інтерактивну карту від CANactions School
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.