ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 22.01


Стало відомо, хто заважає чистити дороги на Полтавщині

Служба автодоріг Полтавської області, яка має опікуватися дорогами всеукраїнського та міжнародного значення, не виконує своїх забов’язань — це заважає обладміністрації чистити дороги місцевого значення.

 З 1 січня держава передала на баланс Полтавської ОДА 7188 км  місцевих автошляхів — в Полтавській облдержадміністрації глибоко стурбовані ситуацією, що виникла та  небезпекою, на яку наражаються  автомобілісти.

Ділянки всеукраїнських та міжнародних трас, які проходять областю, як і раніше лишаються на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Але Служба автодоріг (САД) не виконує своїх забов’язань: дороги Т-24-17/Н-08 Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни та Т-17-14 Чорнухи — Лубни, якими вона опікується,  були нечищеними від снігу. На це скаржилися місцеві мешканці, а також автомобілісти, які їдуть повз.

Техніці було важко проїхати там, де свої забов’язання не виконали працівники САДу.

Зокрема, у Лубенській РДА та Департаменті будівництва Полтавської ОДА прийняли рішення розчистити дорогу Т-24-17/Н-08 власними силами — місцеві фермери надали додаткове паливо й самі долучилися до прибирання, повідомили у прес-службі ОДА.

дороги, снігопад, розчищення

За темою:

  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • Для прибирання снігу з доріг області планують залучити сотню спецмашин
  • У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.