ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:09 23.04


Староста у громаді: про повноваження та особливості роботи розповіли в Шишаках

У Шишацькій об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) відбувся практикум, на якому обговорили роботу старост.

Практикум із застосування законодавства на тему: «Нормативно-правове забезпечення роботи старост», відбувся наприкінці минулого тижня в Шишацькій ОТГ. Організатор заходу — Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України (РВ АМУ), в рамках реалізації проекту ПУЛЬС, інформує Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України.

У практикумі взяли участь голови ОТГ Полтавської області, їх заступники, профільні спеціалісти рад ОТГ, старости. Відкрив захід голова Шишацької ОТГ Олександр Тутка, який розповів про напрацювання громади та зміни в бюджеті: «Бюджет ради на сьогодні – близько 150 мільйонів гривень, з яких майже 100 мільйонів гривень – це власні надходження. На утримання апарату з бюджету йде 16%».

Нагадаємо, Шишацька ОТГ — одна найбільших громад Полтавської області, створена у 2015 році — серед перших. Населення громади складає близько 15 тисяч осіб. У 2016 році відбулися вибори старост округів. Нині в ОТГ діє 11 старостинських округів. У кожному старостаті, крім старости, працює діловод. Тож, Шишацька ОТГ має значний досвід в організації роботи старост та може поділитися ним з іншими об'єднаними громадами.

Серед питань, які розглянули на практикумі:
– основні законодавчі акти щодо реалізації реформи децентралізації влади в Україні;
– нова модель формування системи управління територіями ОТГ в розрізі старостинських округів;
– нормативно-правове забезпечення роботи старост в умовах існування різних видів ОТГ тощо.

ОТГ, влада, реформа, стартоста, практикум, Шишаки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.