ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 25.03


Стартувала акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

На Полтавщині стартувала щорічна акція "Майбутнє лісу у твоїх руках", що триватиме до Дня довкілля, який цього року відзначають 21 квітня.

В рамках акції планували садити ліс.

З огляду на погодні умови, садіння лісу на Полтавщині розпочнеться дещо пізніше, але лісівники готові до весняної лісокультурної кампанії.

Так, з метою забезпечення потреб галузі в садівному матеріалі в області функціонують 17 постійних лісових розсадників загальною площею 51 га, обладнаних сучасними системами крапельного зрошування.

Навесні планують посадити 1067 га лісів, із них 859 га - садіння на зрубах, 208 га – нові ліси.

На 2018 рік за узгодженням з облдержадміністрацією та профільною комісією обласної ради, планують задіяти 2660 тис. грн коштів обласного бюджету на створення та вирощування нових лісів, а також догляд та доповнення нових лісів минулих років. З метою проведення весняної лісокультурної кампанії 2018 року в найкоротші терміни практично на всіх лісокультурних площах проведено обробіток ґрунту.

Особливість лісокультурної кампанії 2018 року – садіння змішаних лісів, які відрізняються більшою продуктивністю та стійкістю до хвороб та шкідників.

На піщаних грунтах переважно буде висаджуватися сосна звичайна з домішкою берези та дуба бореального, а на підданих вітровій та водній ерозії  суглинистих грунтах - дуб звичайний, липа, клени, ясен, тополя з домішкою чагарників та плодових дерев. На крутосхилах буде висаджуватися акація біла, як хороша  грунтозакріплююча порода та чудовий медонос.

Запрошуємо учнівську молодь, представників громадськості та загалом всіх бажаючих взяти участь у створенні лісів

- наголосили в Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

довкілля, флора, ліс, акція

За темою:

  • Школярі Полтавщини висадили новий ліс. ВІДЕО
  • На Полтавщині дві години шукали жінку, яка заблукала у нічному лісі 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.