ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 15.03


Стартувала друга черга голосування щодо перейменувань полтавських вулиць

15 березня стартувало електронне голосування щодо питань перейменування бульварів, вулиць, провулків та площ, розташованих на території Полтавської міської територіальної громади (друга черга).

 

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Електронне голосування за подані мешканцями пропозиції здійснюватиметься в рубриці "Консультації з громадськістю" на електронній платформі за посиланням на сторінці Полтавської міської територіальної громади.

Період голосування: 09:00 15 березня — 09:00 29 березня 2023 року.

У міськраді наголосили, що встановлення підсумків голосування передбачає створення списків із результатами, які передаються на розгляд робочої групи з питань присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади для узагальнення і подальшого затвердження на засіданні Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій.

Рекомендованими до найменування є варіанти відповідей, які набрали найбільшу кількість голосів за результатами голосування у кожному запитанні.

У випадку виникнення труднощів із ідентифікацією та голосуванням, зауважень та пропозицій звертайтеся до адміністраторів платформи Edem за адресою [email protected] (детально та покроково опишіть внаслідок чого виникла проблема).

перейменування, війна, вулиця, опитування, дерусифікація

За темою:

  • У Полтаві змінили назви більше сімдесяти вулиць
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.