ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 02.12


Стартувало електронне голосування щодо назв полтавських вулиць

З другого до п’ятнадцятого грудня триватиме електронне голосування щодо перейменування назв 73 вулиць та провулків у Полтавській громаді.

Голосування відбулося на платформі e-DEM, пише «Полтавщина».

Голосуватимуть громадяни України старше чотирнадцяти років, які зареєстровані, проживають чи навчаються в Полтавській територіальній громаді.

Також проголосувати зможуть переселенці, розповіла секретарка робочої групи з перейменування вулиць міськради Тетяна Татаріна:

Якщо учасника голосування електронна система ідентифікуватиме як жителя іншої територіальної громади, але людина дійсно живе чи навчається в Полтаві, то можна звернутися до Інституту розвитку міста й фахівці нададуть доступ до голосування. За результатами голосування ті пропозиції нових назв, які наберуть найбільшу кількість голосів, винесуть для затвердження на сесії Полтавської міської ради”.

Нові назви вулиць та провулків хочуть подати на розгляд депутатів до кінця цього року, якщо сесія Полтавської міської ради відбудеться після 19-го грудня. 

Нагадаємо, в Полтаві громадські обговорення щодо перейменування вулиць та провулків почалися у серпні цього року. Для цього створили робочу комісію із шістнадцяти осіб, серед них: історики, краєзнавці та журналісти. Вони опрацювали запропоновані містянами нові назви вулиць. Восени роботу комісії призупинили, але 17-го листопада відбулося чергове засідання, де погодили список перейменування першої черги — понад сімдесят назв вулиць та провулків Полтави. Список затвердили 29 листопада, а першого грудня міськвиконком ухвалив рішення щодо електронного голосування. 

голосування

За темою:

  • За нову дату Дня міста проголосували менше 1% полтавців: опитування повторять
  • Полтавці можуть запропонувати, як покращити міжобласні маршрути
  • У Полтаві запустять електронне голосування щодо перейменування вулиці Пушкіна
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.