ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 12.05


На Полтавщині стартувало обласне свято "Пісні Бузкового гаю"

11 травня у селищі міського типу Диканька традиційно стартувало дводенне обласне свято "Пісні Бузкового гаю".

На свято завітали гості з дуже багатьох населених пунктів району і області, а також туристичні групи з Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Черкас і багатьох інших міст.

У підготовці свята відзначилася і місцева, і обласна влада,чимало організацій та підприємств.

Свої вироби тут представили майже 100 народних майстрів – це вишиванки та традиційних одяг, сувеніри, посуд, прикраси, страви та напої і т.д.

Для дітей організували різні конкурси, розваги та атракціони. Порадувало і традиційне концертне музично-театральне дійство. що тривало до самої півночі.

На сцені свою творчість представили учасники художньої самодіяльності — не тільки аматорські, а й професійні колективи, зокрема, колективи Полтавського обласного драматичного театру імені Гоголя, Полтавської обласної філармонії, пісенно-танцювальний колектив «Полтава» та ін.

Бузковий гай –  відома на на Полтавщині ботанічна пам’ятка природи, яку пов“язують з представником гетьманського роду Віктором Кочубеєм.  За легендою, бузковий гай він посадив для своєї хворої на астму доньки Ганни. За його наказом з усього світу до колишнього глиняного кар’єру привезли понад сто видів бузку. Висадили дорогоцінні кущі та плекали їх садівники з Чехії. Білий, фіолетово-синій, рожевий, темно-червоний, сріблясто-сірий – усі кольори бузку просто не перелічити. Гуляючи алеями парку та вдихаючи чарівний аромат, Ганна почувалася значно краще. Але після подій 1917 року бузковим гаєм ніхто не опікувався, тому багато кущів вимерзло. Донині збереглися лише кілька видів бузку, що розрослися по всій території кар’єру.

свято, вихідні, Пісні бузкового гаю

За темою:

  • У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
  • Полтавці святкують День міста
  • Полтава готується до Дня міста: офіційна програма
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.