19:17 09.05

Стартував чемпіонат України з мотоболу-2017

У вівторок, 9 травня, у Вознесенську відбувся стартовий матч чемпіонату України з мотоболу, в якому місцевий "Восход" переміг "Колос" (Нові Санжари) - 7:2.

Перший період стартового матчу сезону закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів поля (двічі відзначився Станіслав Червоний).

У другому періоді В'ячеслав Лазаренко забив ще два голи (4:0). Третій період завершився внічию - 1:1, у наших земляків відзначився Олександр Зімовець (старший), у вознесенців - Олександр Павловський (5:1). А у заключному, четвертому періоді на два голи Станіслава Червоного наші земляки відповіли одним влучним ударом у виконанні Валерія Зімовця.

У підсумку, переконлива перемога мотоболістів із Миколаївщини - 7:2.