ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 05.02


Стартував прийом матеріалів на здобуття Премії Панаса Мирного

У Полтаві розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії імені Панаса Мирного у 2020 році. Премія присуджується у чотирьох номінаціях.

 

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного, заснованої для відзначення громадян за визначні успіхи в галузі літератури, літературознавства, музики, живопису, архітектури, народної творчості, журналістики, публіцистики, які утверджують гуманістичні й національні ідеали, духовні цінності українського народу, є вагомим внеском у національно-культурне відродження Української держави та оприлюднені на момент засідання журі.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

• Література, літературознавство;

• Мистецтво;

• Народна творчість, народні ремесла;

• Журналістика, публіцистика.

Розмір Премії становить 5000 грн.

Особи, яким Премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Ця Премія не може бути присуджена посмертно.

Пропозиції про присудження Премії вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів 1– 4 рівнів акредитації, закладів культури, редакції періодичних видань до 20 березня поточного року.

Премія присуджується до дня народження Панаса Мирного – 13 травня.

премія, Панас Мирний, культура, мистецтво, література

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.