ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 06.11


Стартував сезон полювання на хутрового звіра

Сьогодні, 6 листопада, у Полтавській області розпочався сезон полювання на хутрового звіра, а саме на зайця-русака, єнотовидну собаку, лисицю та вовка. 

У Полтавській області в суботу розпочався сезон полювання на хутрового звіра, а саме на зайця-русака, єнотовидну собаку, лисицю та вовка. Про це повідомили у пресслужбі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. Дні полювання - субота та неділя. При цьому у мисливця має бути ліцензія або відстрільна картка на добування інших мисливських тварин. 

Рейдові групи правоохоронців проводять роз’яснювальну роботу серед мисливців щодо недопущення порушень і запобігання нещасним випадкам на полюванні, дотримання правил носіння зброї та встановлених правил полювання, а також перевіряють наявність всіх дозвільних документів на зброю. Під час полювання мисливець зобов’язаний мати при собі: державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання; дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка); дозвіл на носіння і зберігання зброї, за наявності мисливської собаки; паспорт на мисливську собаку.

полювання, фауна, закон

За темою:

  • На полюванні вбили відомого полтавського хірурга
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.