ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 16.08


Стартують будівельні роботи щодо розчищення екскінотеатру Котляревського

УКБ уклало договір на розчищення будівлі кінотеатру ім. Котляревського та його підготовку до протиаварійних робіт. Будівельні роботи мають стартують сьогодні, 16 серпня..

Управління капбудівництва Полтави уклало договір на розчищення завалів згорілої будівлі кінотеатру ім. Котляревського (Будинок Полтавського дворянського зібрання). Про це «Полтавщині» стало відомо з систему публічних закупівель Prozorro.

Компанія «Добробут-інвест» Володимира Прозапаса, зареєстрована у Решетилівці, погодилася виконати необхідні роботи до 30 вересня.

Договірна ціна склала 1 млн 388 тис. грн, з них — 74 тис. грн плановий прибуток.

Довідково. За п’ять років роботи «Добробут-інвест» встиг виконати бюджетних замовлень на 52 млн грн. Найбільше замовлення останніх двох років — будівництво спортмайданчиків для ліцею у Решетилівці вартістю 20 млн 596 тис. грн.

Календарний графік будівельно-монтажних робіт наступний:

Календарний графік будівельно-монтажних робіт

 

Відповідно до графіка, вже завтра, 16 серпня, «Добробут-інвест» розпочинає облаштування будмайданчика, розбирання крокв, покриттів та карнизів з листової сталі, знімання металевих балок, перекриття та відбивання штукатурки 3-го поверху.

Укладанню договору передував тендер, у якому взяли участь дві компанії. Конкурентом «Добробут-інвест» стала компанія «свободівця» Володимира Визіра «ЮБР Лтд», що зареєстроване у смт Скороходове. Попри те, що «ЮБР» запропонував виконати роботи на 97 тис. грн дешевше, пропозицію було відхилено — компанія не надала більшість необхідних для участі у конкурсі довідок.

Технічний нагляд за розбором завалів виконуватиме ФОП Олександр Сазонов. За свої послуги він отримає 14 тис. грн.

Після повного розбору завалів, проектувальники зможуть завершити підготовку документації на другу чергу протиаварійних робіт, якими будівлю кінотеатру ім. Котляревського законсервують.

Після консервації будівлі Полтавська міськрада остаточно передасть історичну будівлю на баланс області. Вже обласна влада займатиметься залученням коштів держави на відновлення пам’ятки архітектури, організовуватиме реставраційні роботи та визначатиме, як саме будівля використовуватиметься після відновлення. Попередньо заплановано передати її в управління обласного симфонічного оркестру.

Станом на серпень УКБ встигло укласти з ТОВ «Полтаваагропроект» вже 8 договорів щодо різних етапів розробки документації на протиаварійні роботи. Загальна вартість документації наразі складає 1 млн 237 тис. грн.

екскінотеатр, пожежа, Котляревського, ремонт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.