ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 04.09


Статистика полтавських депутатів-мажоритарників у Раді: хто подав найбільше законопроектів під час попередньої сесії

У вівторок, 1 вересня, розпочалася четверта сесія парламенту IX скликання, а тим часом журналісти підрахували показники роботи депутатів від Полтавщини під час попередньої, третьої сесії.

Статистика свідчить, що народний депутат від 147-го виборчого округу, голова депутатської групи "Довіра" Олег Кулініч був найактивнішим під час попередньої сесії, повідомляє інтернет-сайт телеканалу "Центральний".

До уваги бралися такі показники роботи під час третьої сесії, як кількість зареєстрованих та прийнятих законопроектів та проектів постанов, а також кількість поправок, які кожен з депутатів подавав до законопроектів, адже це теж важлива частина їх законодавчої роботи. Аналіз показників роботи депутатів від Полтавщини робився на основі даних, які представлені на сторінках кожного народного депутата на сайті ВРУ. 

Протягом лютого-липня Олег Кулініч став співавтором 28 законопроектів та проектів постанов. При цьому 10 законодавчих ініціатив, співавтором яких є голова депгрупи «Довіра», були прийняті парламентом.  

Інші депутати-мажоритарники відстають за більшістю показників. І якщо за кількістю зареєстрованих законопроектів і проектів постанов відрив не надто разючий (28 законодавчих актів у Олега Кулініча, 22 – у представника округу №150 Олексія Мовчана, 18 – у депутата від 145-го округу Андрія Бобляха, 16 – у обраного від округу №149 Костянтина Касая, 15 – у депутатки від 148-го округу Анастасії Ляшенко і Дмитра Нальотова, округ 144), то за кількістю законодавчих актів, які були прийняті – розрив значно більш суттєвий (10 у Кулініча і лише 4 у Нальотова, 2 – у Мовчана, Костянтина Касая, Бобляха і Максима Березіна, 1 – у Анастасії Ляшенко). 

Варто також враховувати, що один з прийнятих законодавчих актів, який є у активі вищезгаданих депутатів від монобільшості (а "Слугу народу", нагадаємо, представляють 6 із 8 мажоритарників) – це всього лише кадрова постанова про звільнення Руслана Рябошапки з поста генпрокурора, під якою підписалися депутати від "СН".   

Що стосується подачі поправок до законопроектів, то тут у більшості полтавських "слуг" тут невисокі показники. За цим критерієм конкуренцію Олегу Кулінічу не складає ніхто (525 поданих поправок у Кулініча, 93 - у Березіна, 68 – у Ляшенко, в інших представників "СН" від Полтавщини – від нуля до 13 поданих поправок). 

У свою чергу, депутат від групи "За майбутнє" Юрій Шаповалов за період третьої сесії парламенту зареєстровав два законодавчі акти, із яких був прийнятий один. 

депутат, парламент, влада, статистика

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.