ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 10.03


Статки екс-депутата Полтавської облради перевірили НАБУ і САП

Колишній депутат Полтавської обласної ради Юрій Лебедин в електронній декларації за 2016 рік не відобразив 14,05 млн грн, які зберігав на банківських рахунках та не вказав позичених понад 126 мільйонів гривень.

Про це йдеться в мотивувальній частині ухвали, якою йому обрали запобіжний захід у вигляді застави, повідомляє ресурс «Слово і Діло».

Крім того, політик не вказав корпоративні права в 14 фірмах (ТОВ «НС Богданівська», ТОВ «НС Крутобалчанская», ТОВ «НС Богданівська-Агро», ТОВ «НС Драбінівская», ТОВ «Востокстройгаз», ТОВ «Елеватор «Чиста криниця» , ПП «Санжари-Агросвіт Плюс», ТОВ «Сократ», ТОВ «Промінь», ТОВ «Промбудконсалтінг», ТОВ «Українська вовняна компанія», Харківський електроапаратний завод, ТОВ «Українсько-російське спільне підприємство «Студбуд»і ТОВ «Спецкран»). Ще Лебедин «забув» про 20 компаній, де він був кінцевим бенефіціаром.

А саме: «НС Богданівська», «НС Крутобалчанская», «НС Богданівська-Агро», «НС Драбінівская», «Востокстройгаз», «Елеватор «Чиста криниця», ПП «Санжари-Агросвіт Плюс», «Сократ», «Промінь», «Спецкран», Новосанжарський комбікормовий завод, «Агропрод-Сервіс», «Фармко», «НС Фармко», «Селещинський елеватор», приватна агрофірма «Колос», ТОВ «Агро-Фарм» і дочірнє підприємство «Допомога».

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура у 2017 році зайнялася Юрієм Лебедином. Виявилося, що, подаючи декларацію за 2016 рік, депутат не повідомив, що він є засновником і власником частини статутного капіталу 16-ти підприємств (загальна вартість 22 млн 552 тис. 222 грн) та те, що є бенефіціаром 20-ти фірм.

НАБУ у рамках кримінального провадження перевіряла статки Лебедина.

12 липня 2018 року, Лебедин склав свої депутатські повноваження.

декларація, Юрій Лебедин

За темою:

  • Суд виніс вирок полтавському адвокату за $10000 хабаря
  • Заарештований гелікоптер Жеваго передали ЗСУ
  • Корупція: мерія Кременчука купувала лазні для військових у "своїх людей"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.