ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 05.12

P


Ставки на футбол у букмекерів: основні правила і поняття

Футбол є найпопулярнішим видом спорту в світі. Оскільки в нього грають у багатьох країнах, в яких існує багато професійних команд і великих турнірів, можна робити ставки на безліч матчів.

Букмекери приділяють велику увагу ставкам на футбол, тому що тут присутня велика конкуренція. Тому людям, які бажають взяти участь в цьому виді ставок, важливо дуже серйозно підійти до даного питання.

Типи ставок і коефіцієнти на футбол

Букмекери пропонують гравцям різні види ставок. Вони включають прямі ставки, ставки на спред, тотали матчів і т. д.

Прямі ставки — це та, за якою команда виграє конкретний матч. Гравці також можуть робити прогнози на матч, що закінчився нічиєю. Більшість букмекерських контор використовують Грошову лінію для розрахунку шансів кожної команди.

Ставки на спред — це коли гравець ставить не тільки на того, хто виграє, але і на різницю між рахунками.

Загальний рахунок — це ставка більше/менше. Індивідуальні гравці ставлять на те, скільки балів набирають обидві команди. У букмекерській конторі буде вказана цифра, і беттор має спрогнозувати, чи буде рахунок більше або менше цієї суми.

Пропорційні ставки — сюди входять всі інші ставки, які може запропонувати букмекерська контора. Вони будуть варіюватися в залежності від букмекерської контори.

https://pm.ua/ua/football

Основні події футболу

Найчастіше гравці ставлять на такі події в футбольному світі:

  • Олімпійські ігри - це прекрасне місце, де можна побачити, як кращі команди світу змагаються один з одним;
  • Чемпіонат світу з футболу - одне з найпопулярніших і очікуваних футбольних подій в світі. Мільярди людей в усьому світі дивляться, як збірні борються за звання кращої команди в світі;
  • Ліга чемпіонів та Ліга Європи УЄФА — добре відомі і популярні європейські клубні змагання.

Хоча робити ставки можна в будь-який час протягом футбольного сезону, люди, як правило, особливо зацікавлені в ставках у час чемпіонату світу з футболу.

Стратегія ставок на футбол і поради

Ставки на футбол надзвичайно конкурентоспроможні. Є багато відданих своїй справі гравців, які проводять багато часу за цим видом спорту. Ці люди, як правило, дуже добре інформовані про команди і гравців. Ті, хто хоче стати успішними гравцями на футбольних прогнозах, повинні чинити так само і присвятити час навчанню. Інтернет дозволяє досить легко зібрати інформацію, необхідну людині для ефективної гри.
 

беттінг, спорт, реклама

За темою:

  • Футболісти "Олімпії" поступилися у фіналі аматорського Кубка України
  • П'ятеро людей отримали травми під час пожежі в автівці
  • Ольга Ляхова виграла "золото" на легкоатлетичному турнірі в Савоні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.