ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 16.01


Стелла, Корній та Марат: як на Полтавщині називали дітей у 2020 році

Найуживанішими іменами новонароджених дітей на Полтавщині у 2020 році стали Софія, Вікторія, Поліна, Анна, Артем, Богдан, Максим та Михайло. 


Зі слів очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірини СВИСТУН, фахівці юстиції протягом 2020 року зареєстрували понад 20 тисяч народжень. Зокрема на Полтавщині було видано майже 9 тисяч свідоцтв. 

Цікаво, що найуживанішими іменами на Полтавщині у 2020 році стали Софія, Вікторія, Поліна, Анна, Артем, Богдан, Максим та Михайло. 

Разом із тим, простежувалася тенденція до вибору нетрадиційних та екзотичних імен. Наприклад, полтавці називали малечу й так: Аделіна, Броніслава, Серафима, Стелла, Аристарх, Корній та Марат. 

Допомагають новоспеченим батькам втілити задумане у життя та витратити при цьому мінімальну кількість часу сучасні та комфортні сервіси Мін’юсту. Минулого року досить значний попит мала послуга з реєстрації місця проживання малюка під час видачі свідоцтва про народження. Майже 1300 відповідних звернень отримали протягом минулого року фахівці юстиції Полтавщини.

діти, юстиція, імена

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.