ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 03.07


Стипендії Полтавської міськради призначатимуть школярам з 8-го класу

У Полтавській громаді планують призначити Стипендії обдарованим учням шкіл громади починаючи з восьмого класу. До цього Стипендії виплачували учням 9-11 класів.

 

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Проєкт рішення про затвердження Положення про порядок призначення та виплати Стипендії Полтавської міської ради для обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти громади погодили 3 липня на засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства депутати.

"Стипендія виплачується: учням 8-10(11) класів – з вересня поточного року по серпень наступного року, а учням, які завершують здобуття базової середньої освіти та учням, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти та випускаються із закладу загальної середньої освіти – з вересня поточного року по травень наступного року", – розповіла директорка Департаменту освіти Полтавської міської ради Жанна Каплоух.

Незмінним залишиться максимальна кількість учнів, яким можуть призначити Стипендії та її розмір.

Протягом навчального року Стипендією нагороджуються не більше 250 учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності громади. Стипендії виплачуються у розмірі 300 гривень щомісячно.

Відповідний проєкт рішення розглянуть на черговій сесії міської ради 5 липня.

освіта, школа, діти, стипендія, влада, міськрада

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.