ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:07 28.09


Сто років тому народився Василь Сухомлинський. ВІДЕО

Сто років тому - 28 вересня 1918 року - народився Василь Сухомлинський - видатний радянський педагог-новатор, автор власної педагогічної школи, талановита та багатогранна людина.

Василь Сухомлинський народився 28 вересня 1918 року в селі Омельник (нині Онуфріївський район Кіровоградської області). Він - відомий педагог, вчений, публіцист, письменник.

Сухомлинський закінчив семирічку в рідному селі, потім вчився в медичному технікумі, але незабаром пішов звідти. Саме мати спонукала його до педагогічної діяльності, бо бачила в ньому потенціал. 

З 1935-му розпочався його педагогічний шлях. У 17 років Сухомлинський став вчителем заочної школи недалеко від рідного села. Потім перевівся до Полтавського педагогічного інституту заочником і закінчив його в 1938 році...

Василь Олександрович Сухоминський написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей.

У квітні 1970 року він закінчив роботу "Проблеми виховання всебічно розвинутої особистості" — доповідь для захисту докторської дисертації за сукупністю робіт, яку він не встиг захистити через смерть. Всі праці Сухомлинського дають переконливе уявлення не тільки про різносторонність педагогічних підходів Сухомлинського, але і про цілісність всього його педагогічного мислення.

Твори Сухомлинського видані 53-ма мовами світу, загальним тиражем майже 15 мільйонів примірників. Книга "Серце віддаю дітям" перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання.

ювілей, педагогіка, діти, Василь Сухомлинський

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.