ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 07.03


Стоп перейменуванню: у Полтаві розпустили групу з декомунізації та деколонізації

Секретарка міськради Катерина Ямщикова розпустила робочу групу з декомунізації та деколонізації, яка працювала майже два роки і наполягала на перейменуванні вулиці Анатолія Кукоби у Полтаві.

Розпуск пов'язують зі зміною підходу до перейменування вулиць на честь військових, які тепер перейменовуватимуться безальтернативно.

Член робочої групи Леонід Булава вважає, що насправді головна причина полягає в тому, що наполягання на перейменуванні вул. Кукоби (мера-улюбленця полтавців поважного віку) може вплинути на підтримку Ямщикової серед полтавських виборців.

Після розпуску групи, її члени відмовилися від подяк Катерини Ямщикової на знак протесту щодо припинення процесу декомунізації в місті.

Навряд чи цим рішенням Катерина Леонідівна заслужить додаткові голоси від прорадянсько-проросійського електорату, але остаточно втратить голоси й довіру патріотичних сил і в міськраді, й серед активної громадськості міста. Ви свій вибір зробили. На жаль, — зазначив Леонід Булава.

Катерина Ямщикова, Леонід Булава та Валерій Пархоменко

 

Раніше в Полтаві було перейменовано сотні вулиць в рамках декомунізації, але четверта черга перейменувань — примусово зупинена.

перейменування вулиць, конфлікт, розпуск групи, декомунізація

За темою:

  • У Полтаві завершилося голосування щодо перейменування вулиць
  • У Полтаві зникли дошки радянським діячам Лідову та Ляхову
  • Дудаєва, Княгині Ольги та інші: в Полтаві перейменували 28 зупинок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.