ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 25.04


Сторінки у соцмережах міського голови Полтави були зламані

Прес-служба Полтавської міської ради повідомила, що дві офіційні Facebook-сторінки міського голови були зламані. Сам Олександр Мамай по даному факту написав заяву до СБУ. Наразі злочин розслідує кіберполіція.

На одній зі зламаних сторінок Олександра Мамая продають косметику й засоби гігієни. СБУ проводить розслідування щодо даного факту.

Також працівники прес-служби звернулися у технічну підтримку Facebook. Працівники компанії відповіли, що перевіряють отриману інформацію.

24 квітня на одній зі зламаних Facebook-сторінок почали публікувати повідомлення про продаж засобів гігієни. Через сторінку міського голови іракська компанія продає засоби для збільшення грудей, зволожуючу олію, каву для схуднення тощо.

Дві зламані сторінки були створені у 2017 році. У команді мера вважають, що сторінку заламали, а потім продали.

 Перша сторінка Олександра Мамая цінна тим, що має 28 тисяч підписників і пройшла верифікацію, п.ро що свідчить синя «галочка». Саме на цій сторінці іракська компанія продає засоби для гігієни.

На другій сторінці — 12 тисяч підписників і вона не верифікована. Поки в цьому профілі не з’являлися нові дописи із 20 квітня.

Сьогодні прес-служба Полтавського міського голови створила нову, вже третю Facebook-сторінку — facebook.com/mamayoleksandr.

Олександр Мамай, кіберзлочини, соцмережі

За темою:

  • Мамай витрачав бюджетні кошти на прибирання власного маєтку
  • Полтавська прокуратура передала в НАБУ провадження щодо Мамая
  • Немає довіри: Мамая не пускають на засідання Ради оборони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.