ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 15.08


Сторонній предмет на рейках поламав електропоїзд Крюківського вагонзаводу

Фахівці Крюківського вагонобудівного заводу побували в Києві та спільно з колегами-залізничниками провели розслідування, щоб з'ясувати причини поломки свого електропотягу.

 Нагадаємо, йдеться про швидкісний двосистемний міжрегіональний електропоїзд  ЕКр1-002 "Тарпан" Крюківського вагонзаводу, що не зміг  вийти в рейс 13 серпня  маршрутом "Дарниця-Київ-Одеса". Через відсутність чотирьох вагонів заміненого потягу, пасажири терпіли неабиякі незручності та їхали стоячи.

Як повідомив технічний директор КВБЗ Максим Крамаренко, в поїзді був пошкоджений трансформатор через зовнішній механічний вплив.

Сталося потрапляння в нього стороннього предмета, деформація корпусу, як наслідок - витікання масла. Про це складено відповідний акт.

Для продовження експлуатації електропотяга необхідний ремонт трансформатора.

На залізниці це вже не перший випадок пошкодження швидкісних електропоїздів Інтерсіті + через те, що на шляхах знаходяться сторонні предмети.

Зокрема, 29 липня поточного року електропоїзд  Хюндай Ротем  зіткнувся з автомобілем, який господар залишив на рейках, а  Крюківський вагонобудівний завод на прохання УЗШК взяв участь в ремонті цього поїзда.

Такі випадки насторожують, адже можуть призвести не тільки до серйозних поломок транспорту, ще й наражають на небезпеку життя машиністів і пасажирів.

Колектив КВБЗ шкодує, про те, що 13 серпня пасажири змушені були терпіти незручності, але провини підприємства в цьому немає.

потяг, Крюківський вагонзавод, поламка, електропоїзд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.