ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 28.05


Студенти Полтавського медуніверситету перемогли на міжнародній конференції

У м. Самарканд (Узбекистан) відбулася Міжнародна 76-а науково-практична конференція «Досягнення фундаментальної, прикладної медицини та фармації». Науковці Полтавського медуніверситету здобули на ній перемогу.

Як відзначили організатори, основною метою та завданнями проведення даної студентської конференції було встановлення дружніх зв’язків серед ВНЗ та студентів, обмін знаннями та досвідом, популяризація знань за такими напрямками як сучасні досягнення у фундаментальній медицині, фармації та фармакології, стоматології та актуальні питання клінічної та практичної медицини.

Цього року конференція пройшла у 15 секціях, на яких загалом представлено 423 доповіді студентів з усіх куточків світу.

Для участі з усними доповідями у конференції були делеговані студенти наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіологія Полтавського державного медичного університету, староста групи Сергій Троцько та її активні учасники Максим Шевченко, Сергій Шальнев, Катерина Кривуля та Роман Сема (науковий керівник – к.б.н., доцент Тетяна Мамонтова).

Дипломом І ступеню нагороджені Сергій Шальнев (5 курс, медичний факультет №1) та Сергій Троцько (5 курс, медичний факультет №1) у секції «Громадське здоров’я, гуманітарні науки в медицині».

Дипломом ІІ ступеню відзначений Максим Шевченко (6 курс, медичний факультет №2) у секції «Терапія».

Почесною грамотою «Найкраща наукова робота» удостоєні Катерина Кривуля (4 курс, медичний факультет №1) та Сема Роман (5 курс, медичний факультет №1) у секції «Терапія».

«Цього року нам випала гарна нагода виступити на Міжнародній студентській конференції в Самарканді (Узбекистані). Разом з Сергієм Шальневим ми посіли перше місце у нашій секції. Вважаю за честь представляти ПДМУ та Україну у даний час. Так як надзвичайно важливо показати усьому світу, що незважаючи на війну та перешкоди в нашій країні, Україна завжди була, є і буде європейської країною в якій високо цінується наука», – поділився враженнями від участі староста групи Сергій Троцько.

«Мені сподобалась тематика доповідей. У нашій секції заохочували до змістовної дискусії на засадах академічної доброчесності. Особисто мене зацікавили актуальні роботи за вибраною тематикою. Участь у конференції допомогла мені розширити світогляд, здобути нових знайомих та познайомитися з сучасними науковими студентськими дослідженнями. Під керівництвом мого наукового керівника Тетяни Мамонтової ми підготували тему «Епідеміологія і шляхи трансмісії мутації геному SarS-Cov-2 в Україні». На мій погляд ця тема є актуальною, оскільки попри викреслення з суспільної свідомості пандемії COVID-19, короновірусна хвороба лишається актуальною проблемою для України та всього світу в цілому, через високу інтенсивність еволюції вірусу і як наслідок високий рівень захворюваності та смертності», – зазначив Сергій Шальнев.

«Коли любиш науку, то на перепони не зважаєш і за змоги залюбки висвітлюєш свої досягнення. Беручи участь в конференціях мені подобається дебатувати з учасниками та заглиблюватися в деталі наукових робіт», – підкреслив Максим Шевченко.

«Найціннішими для мене завжди були враження та емоції, цей випадок не став винятком. Хвилювання впродовж підготовки праці – це як залежність, вони підштовхують зробити все якомога краще. Також я залишилася у захваті від об’єму виконаної роботи науковцями з різних країн світу, мене дійсно вразили ідеї та їх виконання. Я маю надію, що ще не раз матиму можливість бути присутньою на подібних наукових конференціях», – додала Катерина Кривуля.

«Я отримав неймовірні відчуття від конференції, оскільки вона була першою в моєму житті! Пережиті емоції назавжди мені запам’ятаються, оскільки там були і хвилювання, і радість, особливо коли нашу роботу відмітили однією з кращих. На конференції було представлено чимало цікавих і гідних робіт, які варті уваги», – також поділився враженнями від конференції Роман Сема.

Всі учасники отримали сертифікати, а також матеріали конференції з опублікованими тезами у журналі «PROBLEMS OF BIOLOGY AND MEDICINE», цитованого у Google Scholar, що, безперечно, є гарною підтримкою для подальшого зростання студентів вишу як молодих вчених.

 

перемога, медики

За темою:

  • Ямщикова взяла участь в урочистому нагородженні топ-100 сильних жінок
  • Вчитель географії з Полтави переміг в обласному конкурсі “Учитель року”
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.