ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:14 24.12


Студенти ходять на побачення заради... допомоги дітям

22 грудня у сімейному кафе «Family» відбувся фінал «Благодійного аукціону побачень» від ПНПУ. Саме в такий нестандартний спосіб студенти педагогічного вишу вирішили зібрати кошти на солодкі новорічні подарунки дітям

Аукціон побачень — традиційний захід студентської ради, і він є дуже позитивним форматом благодійності у Полтаві. Проведення заходу відбувається за правилами справжнього аукціону. Але лотами у такій грі стають молоді хлопці та дівчата, що безкоштовно погоджуються піти на побачення, прогулянку чи скласти компанію у грі. Покупцем же у цьому разі стає дівчина чи хлопець, які роблять грошові ставки на свого фаворита. У такий спосіб студентам ПНПУ імені В.Г. Короленка цього разу вдалося зібрати 1149 грн. Гроші підуть на покупку солодких подарунків та виконання дитячих мрій у міській благодійній акції «Ялинка янголів».

 

Голова студентської ради ПНПУ і одна з організаторів проекту Оксана Лашенкова зізнається, що вони не очікували такої активності:

 - В аукціоні прийняли участь більше сотні молодих людей! Знайти один одного і - відповідно - пройти у фінал змогли 27 пар. Для них ми влаштували дружній романтичний вечір у кафе-пекарні «Family».

Організатори переконані, що створювати нові волонтерські заходи дуже просто, а дарувати дітям щастя — так легко!

 

Артур ЗАПЕКА

 

 

Разное, студрада, ПНПУ, аукціон побачень

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.