ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:25 05.11


"Створена надихати". У Полтаві пройшов форум для жінок

Днями у Полтаві пройшов форум "Створена надихати-2017", де жінки ділилися своїми історіями успіху. Захід зібрав майже півтори сотні активних полтавок.

Форум задумали, щоб надати нових сил, натхнення і бачення шляху кожної жінки, що його відвідала. Як зазначають організатори, вони прагнули, щоб у кожної присутньої полтавки з’явилося розуміння її призначення та зросло бажання рухатися вперед, залишаючись собою.

На форумі лунали надихаючі історії жінок, які навчилися жити в гармонії з собою. Це матері та дружини, бізнес-леді, тренери особистісного розвитку, справжні профі своєї справи.

Упродовж заходу гості брали участь у лотереї з цінними призами та благодійному аукціоні. Серед лотів — сукня з колекції Ольги Горбенко, картини художниці Наталії Бутенко, послуги від партнерів заходу "Brazhnik brow room" та дієтолога Юлії Пахущої, створення фірмового стилю від "ESFI branding agency", прикраси ручної роботи. Усі виручені кошти пішли на потреби центру взаємодій "Родинний дім".

Організатор та автор ідеї заходу — власниця брендингового агентства "Есфі" Наталія Латиш говорить, що надихнулася спілкуванням з клієнтками — власницями малого та середнього бізнесу, зокрема і в Полтаві: "На Заході це називається "сестринські зустрічі" і організовують їх переважно релігійні спільноти. В Україні ще не було жодного світського заходу такого формату — для жінок, про жінок, не лише бізнесового спрямування, а й особистісного. Ця ідея об’єднала дуже цікавих полтавок, яким є про що розповісти".

Серед спікерів форуму були як відомі широкому загалу жінки, так і фахівчині вузького профілю. Власниця "Львівської кав’ярні" Катерина Бабіч розповіла секрети, як зберігати гармонійні стосунки у родині і одночасно тримати бізнес у сильних руках.

Депутатка Полтавської районної ради Жанна Мирошниченко, яка керує бізнесом і виховує чотирьох дітей, розповідала, як досягнути балансу у громадському, політичному, діловому та сімейному житті. Художниця і косметолог Наталія Бутенко розповіла, як прийняти дитину і виростити у любові попри складнощі.

Регіональна представниця Національної асоціації людей із інклюзією Ірина Твердохліб пояснила, як інклюзія впливає на приватне і публічне життя — і де вона не впливає. Засновниця міжнародного центру персональної дієтології Юлія Пахуща надихала гостей на турботу про власне здоров’я та своєї родини.

Власниця весільного салону Ірина Петрушанко особистим досвідом показувала, що рішучі зміни у житті — не страшно, і надихала на них. Експерт у сфері краси Людмила Бражник розповіла, як відкрила свій бізнес, поєднала сімейне і професійне життя і переїхала у Полтаву з Луганщини. А тренерка та експертка з фінансового виховання Тетяна Сем’янків говорила, як навчити себе та рідних грамотно розпоряджатися ресурсами і чому це важливо.

Форум "Створена надихати" — це перший подібний захід у Полтавській області.

жінки, форум, зустріч, спілкування

За темою:

  • На Полтавщині жінку знайшли мертвою в підсобці
  • На Полтавщині жінка впала в колодязь
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.