ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:28 10.04


Субота починається у понеділок: співробітники заблокованої міськради фарбували міст. ВІДЕО

Замість звичного трудового дня співробітники Полтавської міської ради поїхали 10 квітня фарбувати Супрунівський шляхопровід.

Кажуть, що це плановий захід: згідно з попереднім рішенням, роботи по фарбуванню мосту запланували на понеділок, але після закінчення робочого дня.

Це традиція, ми так робимо щороку. Це вклад співробітників міськради у благоустрій міста. Ми планували це провести після роботи, але оскільки "після роботи" настало зараз, ідемо вдень. Це наша "відповідь Чемберлену", так би мовити

– прокоментував ситуацію заступник міського голови Віталій Нікіпєлов.

Неподалік будівлі міської ради зібралися кілька десятків людей. Вони не надто охоче спілкуються з журналістами, але зазначають, що на "суботник" саме в понеділок і збиралися. На питання про те, чи охоче люди їдуть фарбувати міст, одна жінка прямо відповіла: "Нам сказали – ми прийшли...Ми держслужбовці, місцеве самоврядування".

Людей на місце виконання опоряджувальних робіт організовано забрали автобуси. А в той же час на своє робоче місце прийшла секретар міської ради Оксана Деркач.

Мені потрібно працювати на робочому місці. Я планувала працювати з документами, мала заплановані зустрічі, а тепер навіть не знаю, що мені робити

- зізналася Оксана Антонівна.

міськрада, суботник, самоврядування, держслужбовці

За темою:

  • У Полтаві відбудеться перший бізнес-форум
  • Справа щодо поновлення секретаря Полтавської міськради: чому замінять суддю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.