ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 05.05


Субсидії і пільги на Полтавщині отримують 165 тисяч сімей

У Полтавській області розпочата виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за квітень 2022 року. Пільги та субсидії в області мають 165 тисяч родин.

 

Департаментом соціального захисту населення у зв'язку із закінченням опалювального сезону скоординовано роботу рай(міськ)управлінь соціального захисту населення області з метою проведення розрахунку розмірів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за квітень поточного року.

За квітень 2022 року житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг розраховано 165,3 тис. сімей, інформує Департамент соціального захисту населення Полтавської ОВА.

4 травня 2022 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій в повному обсязі.

5-6 травня 2022 року кошти будуть перераховані на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах та АТ "Укрпошта" для проведення виплати.

Одержувачам пільг та субсидій, які отримують допомогу через виплатні об'єкти АТ "Укрпошта" виплата буде проведена з 6 по 25 травня згідно графіку доставки.

Пільги у грошовій безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через "Ощадбанк" до 18 травня. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги "Ощадбанк" направить одержувачам субсидії смс-повідомлення.

гроші, влада, допомога, пільги, субсидія, ЖКГ

За темою:

  • "Полтавагаз збут" оприлюднив ціну для населення у липні
  • Родинам загиблих в "Амсторі" влада Кременчука виплатить по 50 тисяч гривень
  • Уряд повернув обов’язкові закупівлі в системі Prozorro
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.