ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:01 08.06


Сучасний кардіоцентр у Полтаві мають здати до кінця року. ФОТО

До кінця 2018 року у Полтаві має запрацювати новенький корпус інтервенційної кардіології та реабілітації, на який уже витратили 150 мільйонів гривень.


Як виглядає будівля за півроку до здачі в експлуатацію, журналістам 8 червня показали голова Полтавської ОДА Валерій Головко та директор Департаменту будівництва ОДА Тимофій Голбан.

Будівництво кардіоцентру розпочалося на початку 2016 року. За цей час встигли збудувати всі сім поверхів, на 80 відсотків завершити прокладання інженерних комунікацій і витратити на все це, за словами Валерія Головка, близько 150 мільйонів гривень.

Проблем із ходом робіт ми не бачимо. Фінансування у нас йде в штатному форматі. Ми додатково будемо виділяти з обласного бюджету 30 мільйонів для того, щоб закінчили роботи повністю і оснастили центр сучасним обладнанням. Плани наші не змінилися, наприкінці року ми хочемо цей об’єкт віддати в користування

 — сказав голова ОДА.

Кардіоцентр у Полтаві будується надсучасний, і це без перебільшення. Зроблено великий обсяг будівельно-монтажних робіт. Наразі починаються оздоблювальні роботи та монтаж великої кількості спеціального обладнання.

Щорічно на стаціонарі у диспансері зможуть отримати медичну допомогу близько 5 тисяч пацієнтів.

Підрядники з ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "СЕН" запевили, що здати диспансер в експлуатацію до кінця року — їм цілком до снаги.

будівництво, кардіоцентр, медицина, влада, гроші

За темою:

  • У Горбанівці з’явиться перший чоловічий монастир ПЦУ на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.