ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 06.11


Суд дав котелевському корупціонеру два роки умовно

Керівника комунального підприємства Котелевської районної ради, директора ДЮСШ "Юність" суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, проте дав лише умовний термін. 

Очільника комунального підприємства Котелевської районної ради, директора ДЮСШ "Юність" суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Правоохоронці встановили, що у березні поточного року між ДЮСШ "Юність" та фірмою було укладено договір про закупівлю штучного покриття для дитячого міні-футбольного поля на суму майже 600 тисяч гривень. Як з’ясувалось, у минулому році керівництвом закладу та фірмою укладено договір із реконструкції цього ж дитячого майданчика на загальну суму понад 700 тисяч гривень.

Таким чином, дії керівника ДЮСШ призвели до безпідставного витрачання коштів закладу на загальну суму майже 600 тисяч гривень.

Правопорушник визнав вину у повному обсязі та відшкодував завдані збитки.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості обвинуваченого і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки з іспитовим терміном та позбавлення права обіймати керівні посади строком на два роки.

корупція, скандал, спорт, влада, гроші, прокуратура, Котельва

За темою:

  • На Полтавщині хотіли незаконно приватизувати станції переливання крові
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.