ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:16 25.09


Суд конфіскував незадекларовану квартиру депутата

Суд на Полтавщині конфіскував квартиру, яку місцевий депутат не вніс у декларацію як подарунок. Вартість квартири становить 187 тисяч гривень.

Депутата Миргородської районної ради, який не вніс у свою декларацію подарунок у вигляді квартири вартістю 187 тисяч гривень, визнано винним у вчиненні адміністративного павопорушення, пов’язаного з корупцією з конфіскацією одержаного подарунку. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавщини.

За офіційними даними встановлено, що депутат Миргородської районної ради, у порушення вимог Закону "Про запобігання корупції" щодо обмежень в одержанні від неблизьких осіб подарунків, вартість яких перевищує прожитковий мінімум, не повідомив Національне  агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) про суттєві зміни у майновому стані після отримання ним подарунку у вигляді квартири, вартість якої становить 187 тисяч гривень.

Прокуратурою було забезпечено участь у розгляді протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язаних з корупцією. Завдяки позиції прокуратури депутата визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу з конфіскацією одержаного подарунку.

Апеляційним судом було підтримано позицію прокуратури.

Відповідно до постанови суду незаконний подарунок (квартира) буде конфіскована в дохід держави.

суд, прокуратура, статки, квартира, корупція, закон, декларація, Миргород

За темою:

  • Олексій Гончарук: "Сплячих" ліцензій більше не буде"
  • Житель Диканьки намагався підкупити поліцейського
  • Прокуратура та суд покарали пирятинського депутата
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.