ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 14.09


Штраф у 850 гривень: судовий вирок пенсіонеру, який бив полтавську журналістку

Суд визнав винуватим полтавця Віталія Бурмаку в тому, що у травні біля Меморіального комплексу Солдатської Слави, він наніс легке тілесне ушкодження Тетяні Цирульник — головній редакторці видання «Коло».

Октябрський районний суд Полтави призначив обвинуваченому покарання у вигляді штрафу всього у 850 гривень.

Потерпіла розповіла, що не вірить у щире каяття обвинуваченого, проте не буде оскаржувати вирок та подавати цивільний позов. 

Тож вирок набере законної сили через місяць. Про це відомо з документа вироку суду та з допису журналістки.

 9 травня з відео інциденту видно: Тетяна Цирульник почала відеозйомку полтавця, який тримав фото свого загиблого батька біля монумента Солдатської Слави. Проте обвинувачений Віталій Бурмака, нецензурно лаючись, несподівано почав жінку насильно штовхати, а потім вдарив долонею по обличчю журналістку та примусово відтіснив на декілька метрів.

На суді обвинувачений повідомив, що не знав про те, що потерпіла є журналісткою й вчинив емоційно та необдумано.

«Я хотіла, щоб кваліфікація кримінального правопорушення була: частина 1 статті 345-1 ККУ — погроза або насильство щодо журналіста. Але прокуратура кваліфікувала дії Віктора Бурмаки за частиною 1 статті 125 ККУ — умисне нанесення легких тілесних ушкоджень. У перекваліфікації є моя вина, тому що закон не зобов’язує журналістів носити на тілі бейджик або якусь розпізнавальну ознаку, що ти журналіст. Я цього не зробила: на мені не було ні бейджа, ні жилетки «Преса». При мені було посвідчення, яке я продемонструвала поліції на їхню вимогу... До суду та прокуратури не маю претензій, бо вони виконали свою роботу», — зазначила потерпіла Тетяна Цирульник.

штраф, побиття журналістки

За темою:

  • Не хотів йти воювати: полтавця ув’язнили на три роки
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У Миргороді переобрали голову місцевого суду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.