ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:54 10.07


Суд оштрафував за хабар заступника декана факультету ПДАА

Суд призначив понад 15 тисяч гривень штрафу заступнику декана факультету ветмедицини аграрної академії, який взяв 8 тисяч гривень хабара.

Київський райсуд Полтави виніс вирок заступнику декана факультету ветмедицини ПДАА Максиму Петренку, який отримав від трьох студенток 8 тисяч гривень хабара. 4 липня суддя Юрій Куліш затвердив його угоду з прокурором та призначив йому 15 300 грн штрафу. Про це журналістам Полтавщини стало відомо з реєстру судових рішень та офіційного сайту суду.

Максим Петренко — доцент кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки Полтавської державної аграрної академії (з 29 серпня 2017 року). З 22 лютого 2017-го він виконує обов’язки заступника декана факультету ветеринарної медицини академії.

Згідно з матеріалами справи, упродовж червня 2018-го Максим Петренко запропонував трьом студенткам свого факультету допомогу із "закриттям" сесії. За гроші він обіцяв вплинути на викладачів.

26 червня заступник декана підписав із прокурором угоду про визнання винуватості. Згідно з документом, Максим Петренко обіцяв визнати провину та співпрацювати з правоохоронцями для викриття кримінальних правопорушень, вчинених іншими особами. У свою чергу прокурор зобов’язувався наполягати на призначенні покарання у вигляді штрафу.

4 липня суддя Юрій Куліш затвердив цю угоду. Він визнав заступника декана ветмедицини винним у зловживанні впливом та призначив 15 300 грн штрафу. Вирок поки не набув чинності, адже протягом 30 днів його можна оскаржити.

Цікаво, що за даними реєстру судових рішень, раніше Максим Петренко вже проходив по справі хабарництва, відкритій за ч.3 ст.368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди). Рішення по ній наразі невідоме.

хабарництво, суд, гроші, штраф, ПДАА, корупція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.