ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 05.07


Суд повернув громаді землю заповідника, яку роками засівали соняшником

Верховний Суд повернув громаді 32,5 гектара землі в регіональному ландшафтному парку «Диканський». Орендар намагався оскаржити попередні рішення судів, але програв.


 

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

Раніше посадовці змінили призначення заповідних земель і віддали їх в оренду для сільськогосподарських робіт. Через це цінну територію парку розорали та засіяли соняшником, що заборонено екологічним законодавством.

«Попри очевидні порушення, уповноважений орган місцевого самоврядування понад 13 років не вживав жодних заходів для захисту цих земель», — зазначають у прокуратурі.

У підсумку Верховний Суд підтвердив позицію Диканської окружної прокуратури. Наразі ділянку заповідника остаточно повернули громаді, а фермерську діяльність там припинили.

суд, прокуратура, земля, заповідник, екологія

За темою:

  • На Полтавщині військового засудили до п'яти років ув'язнення за повторне СЗЧ
  • У справі про "відкати" в Полтавській міськраді під арештом лишився телефон депутата
  • Подружжя з Горішніх Плавнів отримало по шість років за торгівлю людьми
  • Топ-5 за тиждень :