ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 02.04


Суд призначив умовне покарання полтавцю, який присвоїв "лісові" боєприпаси

Суд призначив умовне покарання чоловіку, який у лісі знайшов ящик з боєприпасами та забрав його додому.

Восени 2022-го року полтавець знайшов в лісі на Вакуленцях ящик з елементами стрілецької зброї і боєприпасами. Чоловік забрав знахідку додому та зберігав її там.

За це суд призначив чоловіку 3 роки умовного покарання

Наприкінці березня Ленінський райсуд Полтави виніс вирок Андрію Петрову, який зберігав у себе вдома ящик з боєприпасами та елементами стрілецької зброї. Чоловік визнав провину, уклав угоду з прокурором та отримав умовне покарання. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Обвинувачений Андрій Петров — уродженець Полтави, працює психологом, не одружений, є інвалідом ІІ групи, має вищу освіту, раніше не судимий.

Так, восени 2022-го року Андрій Петров в лісі на Вакуленцях знайшов дерев’яний ящик кольору хакі, в якому знаходились складові елементи стрілецької зброї різного типу та бойові припаси. Чоловік на автомобілі товариша перевіз знахідку до себе додому та зберігав її там.

26 листопада правоохоронці провели обшук у чоловіка та знайшли вище зазначений ящик. Згідно з матеріалами справи, у ньому знаходилися 144 гвинтівкових патрони — з яких 20 споряджені самостійним способом, а 124 виготовлені промисловим способом; 1 мисливський патрон, споряджений самостійним способом; а також 31 пістолетний патрон, калібру 7,62 мм — з них 10 виготовлені промисловим способом, а 21 виготовлений саморобним способом.

Обвинувачений свою провину у незаконному зберіганні боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України) визнав повністю та 25 січня 2023 року уклав угоду з прокурором.

Наприкінці березня цю угоду затвердив Ленінський райсуд Полтави та призначив чоловіку 3 роки ув’язнення. Але від покарання його звільнили з іспитовим строком — 1 рік. Чоловік також має відшкодувати 4531 грн експертних та процесуальних витрат.

Нагадаємо, що це не перша знахідка боєприпасів на Вакуленцях. У жовтні 2018-го року суд також призначив 3 роки умовного покарання полтавцю, який на військовому полігоні Міноборони в селищі Вакуленці знайшов зброю та забрав до себе додому.

зброя, знахідка, суд

За темою:

  • У стрілка в Полтаві вилучили пістолет
  • Четверо чоловіків займались незаконним обігом зброї та боєприпасів
  • У Полтаві затримали водія авто зі зброєю та боєприпасами
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.