ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:23 25.12


Суд щодо "справи Жабо" тривав 12 хвилин

У зв’язку з хворобою головного свідка засідання перенесли на 14 січня наступного року, аби Лариса Шпилько – колишня заступниця Жабо на посаді, а зараз керівник організації, мала змогу дати свідчення в суді.

Сьогодні в приміщенні Апеляційного суду Полтавської області відбулося короткотермінове судове засідання стосовно рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 17.09.2015 р. по справі № 545/1491/15.

Мова про позов колишнього керівника Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяни Жабо до Полтавської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації про визнання розриву контракту із нею незаконним та його скасування, а також скасування розпорядження та наказу про звільнення з посади.

Від апелянта (Полтавська обласна рада) надана апеляційна скарга, де зазначено, що рішення Полтавського районного суду є неправомірним, винесеним із порушенням низки норм права, за умов неповного з’ясування судом фактичних обставин справи.

Також у скарзі зазначено, що термін дії контракту між Полтавською обласною радою та Жабо закінчився 22 травня 2015 року.

У зв’язку з хворобою головного свідка по справі судове засідання було перенесене на 14 січня 2016 року, аби Лариса Шпилько – колишня заступниця Жабо на посаді, мала змогу дати свідчення на суді.

Геннадій ГРАНЬКО

жабо, суд

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.